Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Frans

Frans

Frans

In eerste instantie willen wij dit graag aanbieden aan de Vlaamse kinderen op onze school. In Vlaanderen wordt namelijk vanaf de basisschool al Frans gegeven. Wij willen ervoor zorgen dat deze kinderen zonder problemen verder kunnen met Frans wanneer zij terug naar Belgie gaan.

Bovendien zijn er ook Nederlandse kinderen die graag Frans willen leren. De lessen zijn dan ook zeker voor deze kinderen geschikt!

De lessen worden aangeboden in verschillende niveaugroepen.

1. Frans - eerste jaar voor kinderen uit groep 7/8

Deze lessen zijn gebaseerd op het Belgische curriculum voor het eerste en tweede jaar Frans op de lagere school. Wij werken met "Eventail Junior Bien sur" eerste en tweede cyclus. Eventail Junior (Uitgeverij Van In), is een beproefde methode die recent nog werd vernieuwd. Wij werken met handboek en werkboek, liedjes-cd's en een cd-rom. Alle aspecten van het 'taal leren' komen aan bod: lezen, spreken, luisteren en schrijven evenals grammatica en woordenschat. Het is een pittige methode waarmee de kinderen aan het eind van het schooljaar al heel wat Frans zullen geleerd hebben!

2. Frans - tweede jaar voor kinderen uit groep 7/8

Deze lessen zijn bedoeld voor de kinderen die vorig schooljaar de eerste cyclus gevolgd hebben van de cursus "Eventail Junior Bien sur" of voor kinderen met een evenwaardig niveau Frans. We gaan verder met de tweede cyclus van "Eventail" pour apprendre encore plus de francais!

 
Engels en Frans