Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Learning Support Centre (LSC)

Learning Support Centre (LSC)

Binnen onze school willen wij de prestaties van onze leerlingen op een goed peil brengen en door duidelijke doelen te stellen de lat zo hoog mogelijk leggen. Aandacht voor het leren van onze kinderen vindt allereerst plaats bij het dagelijks werk binnen de groep. Dit kan betekenen dat leerlingen verrijkend werk krijgen als ze de leerstof al beheersen, of extra hulp door de leerkracht wanneer er moeilijkheden zijn.

Wij stimuleren kinderen op een positieve manier om hen tot goede prestaties te laten komen. De leerkrachten zetten zich in voor een fijne sfeer in hun groep en doen er alles aan uit het kind te halen wat erin zit. Daarbij moet de ontwikkeling van elk kind nauwkeurig gevolgd worden om zo goed mogelijk aan te sluiten bij de vorderingen. De cognitieve ontwikkeling van de kinderen wordt dagelijks gevolgd door de leerkracht d.m.v. observatie, de beoordeling van gemaakt werk en de toetsen die bij de verschillende methodes behoren. De sociaal-emotionele en motorische ontwikkeling wordt gevolgd door observatie. Wij werken volgens het systeem van signaleren, diagnosticeren en remedieren om alle kinderen passend onderwijs te bieden. De intern begeleider 'bewaakt' de voortgang en de kwaliteit in overleg met de leerkrachten en de directie.