Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Christian Louboutin sale christian louboutin on sale Louboutin sale Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Platforms Discount christian louboutin discount christian louboutin shoes red sole shoes red sole heels red bottom shoes louboutin christian louboutin outlet cheap christian louboutin cheap louboutin cheap christian louboutin shoes christian louboutin shoes louboutin shoes christian louboutin shoes sale
Samenwerking met ouders

Samenwerking met ouders

Wij werken nauw samen met de ouders, een samenwerking die het welzijn van het kind centraal stelt. De ouder van het eigen kind is dan de partner om te komen tot een optimale aansluiting om zodoende het kind tot ontwikkeling en leren te stimuleren. De leerkrachten van het eigen kind zijn dan de belangrijkste gesprekspartner voor de ouder. Indien dit toch nog onvoldoende zou blijken te zijn, is het altijd mogelijk om de intern begeleider, een managementteam lid of de directeur erbij te betrekken, om meer achtergrondinformatie te krijgen.

Wij stellen het zeer op prijs wanneer ouders hun betrokkenheid bij het onderwijs aan hun kinderen tonen en op een positief-kritische manier mee te denken met leerkrachten, de adviesraad en bestuur.

De HSL kan alleen maar optimaal functioneren dankzij de ondersteunende praktische hulp van veel ouders. Zo zijn er op onze school ouders actief als bibliotheekmoeder, groepsouders, hulpouders tijdens crea-activiteiten, feesten, excursies en andere, meer incidentele, evenementen.

Regelmatig worden ouders uitgenodigd om een 'assembly' of IPC afsluiting bij te wonen om zo het leerproces van hun kind te kunnen volgen. Verder zullen verschillende momenten georganiseerd worden, waarop u een voorstelling van uw kind(eren) kunt meemaken (bv. Sinterklaas, Kerst, Kinderboekenweek, een presentatie door een groep) of het werk van kinderen kunt bekijken. De ouders worden daarnaast ook betrokken bij school/groepsvieringen.

De Hollandse School Limited is een particuliere school. Schoolgeld betalende ouders zijn lid van deze Company Limited. Op de jaarlijkse ouderavond (de Annual General Meeting) kunnen ouders zich uitspreken over het schoolbeleid op onderwijskundig, financieel en bestuursgebied. In de nieuwsbrief kunt u lezen op welke dag in November de AGM wordt gehouden.